ASTRO-HOROSKOPY.CZ
OBCHODNÍ PODMÍNKY
1. Objednávka
Na úvodní stránce zatrhněte, o jaký horoskop máte zájem a klikněte na tlačítko CHCI SI OBJEDNAT. Na další stránce vyplňte požadované údaje a klikněte na tlačítko ODESLAT. Tímto je objednávka dokončena. Vámi objednaný horoskop vypracuji do 2 pracovních dnů a poté Vám zašlu pokyny k platbě. Do 1 pracovního dne od obdržení Vaší platby Vám zašlu objednaný horoskop.
Objednávku můžete bez udání důvodu kdykoliv stornovat. Stačí poslat zprávu na astro-horoskopy@astro-horoskopy.cz, anebo jednoduše neuhradit požadovanou částku a horoskop Vám tím pádem nebude zaslán.
2. Platba
Na účet 171933577/0300 (ČSOB). Variabilní symbol Vám zašlu po vypracování horoskopu.
V rámci GoPay budete moci zaplatit platební kartou VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD a MAESTRO; prostřednictvím on-line platební brány ePlatby (Raiffeisen BANK), Mojeplatba (KB), mPeníze (mBank) a Fio Banka; mobilním telefonem (M-platba). Odkaz k platbě prostřednictvím GoPay Vám zašlu po vypracování horoskopu.
3. Dodací podmínky
Horoskop Vám zašlu do 24 hodin po obdržení Vaší platby, a to v elektronické podobě na e-mailovou adresu, uvedenou v objednávce. Poštou na dobírku horoskopy nezasílám.
4. Práva a povinnosti
Prodávající se zavazuje:

a) Vypracovat horoskop do 2 pracovních dnů od objednání.
b) Zaslat vypracovaný horoskop do 1 pracovního dne po obdržení platby.
c) Zodpovědět v případě potřeby veškeré doplňující otázky k horoskopu.
d) Nepředat třetím osobám e-mail klienta, ani údaje o jeho narození.
e) Zachovat mlčenlivost ohledně všech soukromých záležitostí klienta, vyplynuvších z případné konzultace.
a) Kupující má právo neuhradit objednaný horoskop, pokud se tak z nějakého důvodu rozhodne, a to ani poté, kdy již byl informován o tom, že jeho horoskop je hotov a obdržel pokyny k platbě.
b) Kupující má právo na dodatečnou e-mailovou konzultaci, pokud má doplňující otázky či potřebuje vysvětlit případné nejasnosti v horoskopu.
5. Reklamace
Kupující má právo reklamovat horoskop, pokud forma jeho vypracování pro něj není srozumitelná. V tom případě se prodávající zavazuje horoskop vyložit jinou, pro klienta srozumitelnější formou.
Jelikož horoskop je svou povahou produktem, zhotoveným na objednávku a "na míru", nemá kupující právo na vrácení peněžních prostředků (dle § 1837, písmene d), Občanského zákoníku 89/2012 Sb.).
6. Kontakt na provozovatele
Ivo Vávra
Komenského 621/2
70800 Ostrava-Poruba
Česká republika

E-mail: astro-horoskopy@astro-horoskopy.cz
Tel: +420 777 875 466

IČ: 677 02 848 Registr živnostenského podnikání
Poslední aktualizace: 22. února 2023
© 2000-2024 Astro-horoskopy.cz